Náš cieľ

Našim cieľom je pomocť všetkým ľuďom, ktorým záleží na ich zdraví mať on-line všetky potrebné informácie, ktoré súvisia s našim zdravím. Okrem zdravej výživy, majú naši čitatelia bezplatne k dispozícii rozsiahle informácie ohľadom športu, cvičenia, medicíny, chudnutia.

Snažíme sa prinášať objektívne informácie od odborníkov z viacerých oblastí. Zároveň však dáme priestor našim čitateľom, aby sa podelili s ostatnými o svojich skúsenostiach a dali tak spätnú väzbu k odborným radám a teóriám. Každým dňom pribúdajú nové prevratné teórie z oblasti zdravia, životosprávy a metód chudnutia, doplnkou výživy, pričom pre spotrebiteľa je čoraz náročnejšie zorientovať sa v spleti informácií, publikácií, kníh, webových portálov. Treba uznať, že v mnohých prípadoch ide o cieľ výrobcov a vydavateľov rýchlo zarobiť na túžbe ľudí byť zdraví. Budeme teda radi, ak nám pošlete svoje námety, skúsenosti, odporúčania súviace so zdravím, ktoré by podľa Vášho názoru mali byť súčasťou nášho portálu www.vsetkoozdravi.sk

Tešíme sa na spoločnú prácu pri vytvorení celoslovenského objektívneho a kompletného zdroja informácií o zdraví, kde si každý, komu nie je ľahostajné vlastné zdravie príde na svoje a pomôže mu byť zdravším a teda šťastnejším človekom.